Akademia Dobrej Jazdy Toruń

Akademia Dobrej Jazdy to nowoczesny i profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców, zbudowany na długoletnim doświadczeniu. ADJ prowadzi szkolenia kandydatów na kierowców w Toruniu. W naszej szkole pracują profesjonalnie wyszkoleni intruktorzy. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na stworzenie szkoły o najwyższym standardzie i jakości. Indywidualne podejście instruktorów do potrzeb kursantów i preferencji każdego klienta stawiamy na pierwszym miejscu .
W ośrodku ADJ korzystamy z nowoczesnej i komfortowej sali wykładowej oraz materiałów dydaktycznych. Ciekawe zajęcia teoretyczne pozwolą Państwu na zdobycie niezbędnej wiedzy z zakresu ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy.
Zapraszamy do szkoły jazdy ADJ w Toruniu, przekonacie się, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego już od pierwszych zajęć uczymy naszych kursantów rozważnego zachowania podczas jazdy.Toruń

2 Comments:

  1. Nie polecam, zależało mi żeby szybko zrobić kurs, a na jazdy musiałam czekać po kilka dni , 2 razy zmieniałam instruktora na takiego, który może się dopasować z terminami jazdy. Niezbyt miłe podejście do kursantów.

  2. Prawo jazdy kat B. zdane za pierwszym razem, wysoki poziom, kurs trochę długo trwał. Ogólna ocena dobra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =