Akademia Dobrej Jazdy Toruń

Akademia Dobrej Jazdy to nowoczesny i profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców, zbudowany na długoletnim doświadczeniu. ADJ prowadzi szkolenia kandydatów na kierowców w Toruniu. W naszej szkole pracują profesjonalnie wyszkoleni intruktorzy. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na stworzenie szkoły o najwyższym standardzie i jakości. Indywidualne podejście instruktorów do potrzeb kursantów i preferencji każdego klienta stawiamy na pierwszym miejscu .
W ośrodku ADJ korzystamy z nowoczesnej i komfortowej sali wykładowej oraz materiałów dydaktycznych. Ciekawe zajęcia teoretyczne pozwolą Państwu na zdobycie niezbędnej wiedzy z zakresu ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy.
Zapraszamy do szkoły jazdy ADJ w Toruniu, przekonacie się, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego już od pierwszych zajęć uczymy naszych kursantów rozważnego zachowania podczas jazdy.Toruń

Opinie o szkole - 2 :

  1. Nie polecam, zależało mi żeby szybko zrobić kurs, a na jazdy musiałam czekać po kilka dni , 2 razy zmieniałam instruktora na takiego, który może się dopasować z terminami jazdy. Niezbyt miłe podejście do kursantów.

  2. Prawo jazdy kat B. zdane za pierwszym razem, wysoki poziom, kurs trochę długo trwał. Ogólna ocena dobra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen + nine =