OSK ALFA S.Lewandowski Toruń

OSK Alfa oferuje kursy na prawo jazdy w Toruniu, oraz dodatkowe jazdy , dla kursantów dobrze przygotować się, do egzaminu państwowego w WORD. Prowadzone przez Auto-Szkołę Alfa, kursy przygotowujące do egzaminu państwowego na prawo jazdy, odznaczają się indywidualnym podejściem do uczestnika szkolenia, oraz wysokim odsetkiem zdanych egzaminów przez naszych uczniów. Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie na prawo jazdy do szkoły ALFA. Oprócz najniższej ceny gwarantujemy fachowo przeprowadzony kurs w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Godne wspomnienia jest to iż w naszej szkole jeździmy na takich samych samochodach jak te używane podczas egzaminu. Wszystkie samochody są w idealnym stanie technicznym dzięki czemu nauka będzie czystą przyjemnością. Namawiamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i umówienia się na dogodny termin.

 

3 Comments:

  1. Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem 🙂 Dziękuję bardzo szkole Alfa za fachowe szkolenie i pomoc w zdaniu egzaminu, tym samy dołączam się do pozytywnych opinii o szkole.

  2. Zdałem za 1 razem! Przygotowany kurs u Pana Lewandowskiego oceniam na 5 plusem.

  3. Witam, dzięki Lewandowskiemu zdałem prawo jazdy kategorii B za pierwszym razem, w Toruniu to nie zdarza się często. Nastawiałem się na bardzo ciężki egzamin jednak okazało się że jazdy były znacznie wymagające niż egzamin. Dziękuje Panu jeszcze raz i szkole i serdecznie polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 1 =