Ośrodek Kształcenia Kierowców NOVA

Ośrodek Kształcenia Kierowców NOVA to szkoła jazdy, w której zdało egzamin już kilkaset osób. Szkoła jazdy NOVA jest prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów jazdy, którzy potrafią każdego kursanta nauczyć jeździć bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Nova znajduje się czołówce szkół jazdy w Toruniu pod względem, zdawalności egzaminów. Szkoła jazdy NOVA należy do Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Szkół Kierowców „NAUKA JAZDY”. Możemy się pochwalić, że w roku 2013 wygraliśmy plebiscyt „Akademia na czterech kółkach” organizowany przez gazetę Nowości.

Szkolenia i kursy
W naszej szkole podczas nauki teoretycznej wykorzystywane są środki dydaktyczne: filmy video, foliogramy, plansze, oraz programy komputerowe. Staramy się stworzyć warunki identyczne z tymi na egzaminie państwowym. Posiadamy oprogramowanie, które służy do testowania wiedzy kursantów, które jest identyczne z tym, stosowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu. Po ukończeniu kursu teoretycznego kursanci mogą nadal korzystać z komputerów i na bieżąco weryfikować swoją wiedzę przez cały okres praktyki. Szkoła jazdy NOVA posiada profesjonalny plac manewrowy w Toruniu, na którym z pewnością każdy potencjalny kierowca nauczy się doskonale manewrować samochodem lub motocyklem. Posiadamy także nowoczesną sale wykładową dostosowaną do wymogów komfortowego przyswajania wiedzy teoretycznej, sala wyposażona jest w niezbędne pomoce naukowe.
W szkoleniu praktycznym również staramy się oddać atmosferę egzaminu. Szkolenia prowadzone są wyłącznie na samochodach Suzuki SWIFT, takich samych jakie są wykorzystywane na egzaminie państwowym.
Plac manewrowy w Toruniu jest w 100% zgodny z rozporządzeniem dotyczącym szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców. Dlatego też serdecznie zapraszamy, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby droga do upragnionego prawa jazdy, była w miarę szybka i bezbolesna. Praca naszych instruktorów jest stale monitorowana przez kierownictwo ośrodka, które stawia sobie za cel ciągłe podwyższanie poziomu szkolenia w naszej firmie.
Gwarantujemy fachowość, kompetencję, dużo cierpliwości i przyjazną atmosferę.Toruń

1 Komentarz:

  1. Ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne, skuteczne lekcje praktyczne. Zdałem za pierwszym razem. Opinia jak najbardziej pozytywna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + siedem =