Ośrodek Kształcenia Kierowców NOVA

Ośrodek Kształcenia Kierowców NOVA to szkoła jazdy, w której zdało egzamin już kilkaset osób. Szkoła jazdy NOVA jest prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów jazdy, którzy potrafią każdego kursanta nauczyć jeździć bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Nova znajduje się czołówce szkół jazdy w Toruniu pod względem, zdawalności egzaminów. Szkoła jazdy NOVA należy do Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Szkół Kierowców „NAUKA JAZDY”. Możemy się pochwalić, że w roku 2013 wygraliśmy plebiscyt „Akademia na czterech kółkach” organizowany przez gazetę Nowości.

Szkolenia i kursy
W naszej szkole podczas nauki teoretycznej wykorzystywane są środki dydaktyczne: filmy video, foliogramy, plansze, oraz programy komputerowe. Staramy się stworzyć warunki identyczne z tymi na egzaminie państwowym. Posiadamy oprogramowanie, które służy do testowania wiedzy kursantów, które jest identyczne z tym, stosowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu. Po ukończeniu kursu teoretycznego kursanci mogą nadal korzystać z komputerów i na bieżąco weryfikować swoją wiedzę przez cały okres praktyki. Szkoła jazdy NOVA posiada profesjonalny plac manewrowy w Toruniu, na którym z pewnością każdy potencjalny kierowca nauczy się doskonale manewrować samochodem lub motocyklem. Posiadamy także nowoczesną sale wykładową dostosowaną do wymogów komfortowego przyswajania wiedzy teoretycznej, sala wyposażona jest w niezbędne pomoce naukowe.
W szkoleniu praktycznym również staramy się oddać atmosferę egzaminu. Szkolenia prowadzone są wyłącznie na samochodach Suzuki SWIFT, takich samych jakie są wykorzystywane na egzaminie państwowym.
Plac manewrowy w Toruniu jest w 100% zgodny z rozporządzeniem dotyczącym szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców. Dlatego też serdecznie zapraszamy, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby droga do upragnionego prawa jazdy, była w miarę szybka i bezbolesna. Praca naszych instruktorów jest stale monitorowana przez kierownictwo ośrodka, które stawia sobie za cel ciągłe podwyższanie poziomu szkolenia w naszej firmie.
Gwarantujemy fachowość, kompetencję, dużo cierpliwości i przyjazną atmosferę.Toruń

1 Komentarz:

  1. Ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne, skuteczne lekcje praktyczne. Zdałem za pierwszym razem. Opinia jak najbardziej pozytywna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 13 =