Ośrodek Szkoleniowy „Auto – Lider”

Ośrodek Szkoleniowy „Auto – Lider”  powstał 20 lat temu. Od tamtej pory szeroko rozwinęliśmy nasze usługi i zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia  kursów na prawo jazdy. Naszym głównym celem jest doskonała współpraca z naszymi Klientami, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do jakości prowadzonych szkoleń, oraz ich sprawnej organizacji, tak by zadbać o maksymalną satysfakcję naszych kursantów.

Podczas zajęć wykorzystujemy niekonwencjonalne metody nauczania i korzystamy z najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych, takich jak projektor, prezentacje multimedialne, czy animacje komputerowe, co daje gwarancje perfekcyjnego opanowania zagadnień  teoretycznych, w niewielkich 10 – 12 osobowych grupach. Poznane w trakcie zajęć teoretycznych przepisy ruchu drogowego, wpływają na sukces następnego cyklu szkolenia, jakim jest praktyczna nauka jazdy.

Każdemu  kursantowi przydzielany jest instruktor prowadzący, który nadzoruje cały przebieg szkolenia praktycznego, aż do egzaminu państwowego w którym (na życzenie kursanta) może uczestniczyć. Pracujący w ośrodku szkoleniowym „Auto-Lider” instruktorzy, to osoby z wieloletnią praktyką w nauczaniu i wieloletnim doświadczeniem drogowym. Cechuje ich cierpliwość i przyjazne nastawienie.

Ośrodek Szkolenia „Auto-Lider” oferuje swoim kursantom szkolenia na prawo jazdy kategorii B. Podczas złożonych kursów instruktorzy bezpiecznie, bezstresowo i bezproblemowo poprowadzą Państwa przez kolejne etapy przyswajania umiejętności manualnych, wyjaśnią jak reagować w sytuacjach zagrożenia i poruszać się w różnych warunkach atmosferycznych i klimatycznych.

Prowadzimy także kursy prawa jazdy dla osób niepełnosprawnych i dla osób, którym zatrzymano prawo jazdy. Szkolenia mogą odbywać się w trybie tygodniowym, weekendowym, a także ekspresowym, dla tych którzy jak najszybciej chcą się poczuć prawdziwymi kierowcami.

Uczestnicy kursów otrzymają od nas niezbędne materiały szkoleniowe i możliwość korzystania z profesjonalnych stanowisk komputerowych, przypominających te, obecne w Wojewódzki Ośrodku Ruchu Drogowego. Ponadto będą mogli bez dodatkowych opłat podejść do wewnętrznych egzaminów teoretycznych i praktycznych.

W naszej szkole dbamy o wdrażanie zasad bezpieczeństwo i ekonomii jazdy, co wpływa na lepszą świadomość młodych kierowców, o zagrożeniach w ruchu drogowym. U nas każdy będzie miał możliwość  poczuć się jak prawdziwy kierowca.

Zapraszamy!

Nasze biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12 do 17. Siedziba ośrodka nauki jazdy „Auto – Lider” mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 11 w Toruniu. W celu omówienia szczegółów szkolenia prosimy dzwonić pod numery telefonów: +48 603 372 019 i +48 881 911 311. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z funkcjonowaniem naszej placówki.

1 Komentarz:

  1. Bardzo miła atmosfera, uczciwa cena i cierpliwi instruktorzy. Szkoła jazdy godna polecenia wszystkim osobom, które nie są przekonane czy dadzą radę za kółkiem. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 4 =