Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto – Jazda

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto – Jazda

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto – Jazda został otwarty w Toruniu w 2000 roku. Właściciel ośrodka Krzysztof Cichacki, zanim zdecydował się na założenie własnej placówki szkolącej kierowców, zdobywał doświadczenie jako instruktor nauki jazdy w innych szkołach na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Gromadząc niezbędną wiedzę i praktykę, otworzył Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto – Jazda, którego celem przewodnim jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Największym walorem Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto – Jazda jest bezsprzeczna jakość szkoleń. Podczas gdy inne szkoły jazdy uczą kursantów jedynie  zdawania egzaminu praktycznego, szkoła Auto – Jazda  uczy przede wszystkim zrozumienia, wyobraźni, zdolności przewidywania i kultury jazdy. Dla właściciela placówki, jaki i dla doświadczonych instruktorów najważniejsze jest bezpieczeństwo, które może być osiągnięte jedynie poprzez naukę racjonalnego podejścia do prowadzenia pojazdu i wykształcenie u kierowcy mechanizmów unikania zagrożeń drogowych.

Ośrodek Szkolenia Auto – Jazda posiada w pełni profesjonalnie wyposażoną salę wykładową w sprzęt audio-wizualny oraz komputery. Szkoła zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie nauczania jazdy i opracowuje profesjonalne materiały dydaktyczne, dzięki którym kursanci zdają egzaminy już za pierwszym razem. W ośrodku szkolenia pracują sumienni, wyrozumiali i cierpliwi instruktorzy jazdy, którzy potrafią dokładnie wytłumaczyć i pokazać wykonywanie manewrów drogowych, tworząc przy tym bezstresową atmosferę.

Szkoła oferuje jazdy tylko na takich samochodach, jakie są obecnie używane w WORD Toruń! Organizuje kursy nauki jazdy w kategoriach A, B, C i D. Zajęcia odbywają się w trybie tygodniowym, lub weekendowym, tak aby w pełni dostosować się do potrzeb Klientów. Możliwe jest także ustalanie indywidualnego programu nauczania.

Dewizą Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto – Jazda jest  SOLIDNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ I PROFESJONALIZM ZA ROZSĄDNĄ CENĘ! Szkoła uczy jak zostać dobrym kierowcą – cierpliwym, kulturalnym, umiejącym się skoncentrować i wykorzystującym swoje umiejętności w sposób racjonalny i na korzyść innych uczestników ruchu drogowego. Ta szkoła jazdy to znakomity wybór dla osób, które nie są pewne swoich umiejętności, jak i dla osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto – Jazda serdecznie zaprasza wszystkich chętnych!

Kontakt:

AUTO-JAZDA

Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Św. Katarzyny 10

87-100 Toruń

tel. 56 652 28 80

właściciel: Krzysztof Cichacki

tel.: 603-699-066

strona www: http://www.auto-jazda.torun.pl/

1 Komentarz:

  1. Co za miła niespodzianka! Ukończyłem tą szkołę kilka lat temu i byłem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i jakości szkolenia. Do dziś polecam Auto – Jazdę znajomym, bo wiem, ze potrafią doskonale przygotować nie tylko do egzaminu, ale do codziennego prowadzenia auta. Gdybym miał wystawić ocenę, to ode mnie Auto – Jazda dostałaby 6 z plusem. Bardzo miła obsługa, instruktorzy elastyczni i wykwalifikowani…co tu dużo pisać, to wszystko co można wymagać od kursów na prawo jazdy! Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − 6 =