Ośrodek Szkolenia Kierowców Dwójka

Witamy w Ośrodku Szkolenia Kierowców „Dwójka”. Zapraszamy chętnych z miasta Włocławek na kursy nauki jazdy a także na jazdy doszkalające. Szkoła jazdy Dwójka istnieje od 1999 roku i od tego czasu cieszy się pozytywną opinią wśród kursantów z Włocławka i okolic. Oferujemy skuteczną naukę pod okiem profesjonalnego, doświadczonego i cierpliwego instruktora. Dysponujemy w pełni wyposażoną salą wykładową, pomocami edukacyjnymi oraz posiadamy nową, Toyotę Yaris (rocznik 2011). Umożliwiamy elastyczny wybór godzin jazdy oraz dogodne formy płatności za kursy. Uczymy rozwagi i bezpieczeństwa na drodze. Nasze kwalifikacje potwierdzają  kursanci bardzo dobrze  przygotowani do egzaminu państwowego. Sala wyposażona jest w folie i diapozytywy, modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami. Przy prezentacji wykładów korzystamy z telewizora, odtwarzacza DVD. Posiadamy program do prowadzenia wykładów prezentowany na ekranie TV (DVD). Dysponujemy 30 stanowiskami komputerowymi, w tym 20 z programem do testowania (egzamin wewnętrzny), 30 z możliwością indywidualnej nauki przepisów, 30 z dostępem do Internetu.
Sprawdź opinie o naszej szkole i przekonaj sie jak skutecznie uczymy! Atrakcyjne ceny i wysoka jakość szkolenia dają gwarancje sukcesu.

1 Komentarz:

  1. Witam, gorąco polecam szkołę jazdy Dwójka z Włocławka, a przede wszystkim właściciela, bardzo miły człowiek i przede wszystkim cierpliwy. Wierzył we mnie bardziej niż ja sama i na egzaminie w WORD nie miałam żadnych problemów :). Pozytywne opinie o szkole są jak najbardziej zasłużone, Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 1 =