Ośrodek Szkolenia Kierowców Sławomir Sajnóg

Ośrodek Szkolenia Kierowców Sławomir Sajnóg to profesjonalna placówka, która łączy wysoki poziom kursów na prawo jazdy w kategoriach A1, A2, A i B  z przyjazną atmosferą i atrakcyjnymi cenami szkoleń. Nasi instruktorzy to nauczyciele z wieloletnią praktyką w zawodzie, którzy chętnie pomogą Ci poznać obowiązujące zasady ruchu drogowego i udoskonalić styl prowadzenia samochodu w ruchu miejskim. Nasi pracownicy przygotują Cię do egzaminu praktycznego w WORD i pokażą Ci jak skuteczniej eksploatować pojazdy mechaniczne pod względem ekonomicznym i technicznym.

Nasza szkoła nauki jazdy posiada własną salę wykładową wyposażoną w niezbędne pomoce dydaktyczne. Zajęcia teoretyczne są prowadzone przy pomocy najaktualniejszych na rynku oprogramowań, jak również wzbogacone o prezentacje multimedialne oraz najciekawsze dostępne obecnie filmy szkoleniowe.

W sali znajdują się komputery, które są dostępne dla kursantów w godzinach otwarcia biura. Można za ich pomocą sprawdzić stan swojej wiedzy na każdym etapie kursu, jak również przygotować się odpowiednio do egzaminu. Każde z dostępnych stanowisk posiada program oraz klawiaturę z jaką spotkają się państwo na egzaminie państwowym. Możliwość nieodpłatnego korzystania z komputerów wyposażonych specjalnie pod kątem części teoretycznej egzaminu państwowego stwarza naszym kursantom lepsze warunki przygotowania się do tej części egzaminu.

Posiadamy również własny plac manewrowy ze stanowiskami identycznymi do tych, z jakimi spotkają się państwo na egzaminie państwowym praktycznym. Kursanci w naszej szkole uczą się jeździć wyłącznie pojazdami, na jakich będą zdawać późniejszy egzamin państwowy.

Naszym kursantom oferujemy również możliwość płacenia w nieoprocentowanych ratach, bezpłatny egzamin wewnętrzny jak również badanie lekarskie w naszym biurze, otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach od 13 do 17 i w sobotę od 10 do 12.

Uczestnicy organizowanych przez nas kursów otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe, przygotowane przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie prowadzenia pojazdów i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Oferujemy schematy klawiatury egzaminacyjnej, by lepiej przygotować się do egzaminu teoretycznego. Dysponujemy także podręcznikami, w których omówione zostały znaki drogowe, tabele prędkości i obsługa samochodu wraz z wyszczególnionym opisem części mechanicznych. Każdy kursant otrzyma także od Nas dostęp do wirtualnej bazy testów, z pytaniami podobnymi do tych jakie spotyka się na egzaminie teoretycznym w WORD.

Kształcimy doskonałych kierowców i uczymy poprawnego zachowania na drodze, także w warunkach zagrożenia. Bogate źródła nauki i doświadczona kadra instruktorska sprawia, że jesteśmy ośrodkiem na bardzo wysokim poziomie. Wyniki zdawalności naszych kursantów są bardzo zadowalające, o czym świadczy ilość młodych kierowców na drogach, których wypuściliśmy spod naszych skrzydeł. Gwarantujemy przyjazną i bezstresową atmosferę, zarówno podczas zajęć teoretycznych, jak i w czasie praktyki w ruchu ulicznym.

Dane kontaktowe:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Sławomir Sajnóg

ul.Szosa Lubicka 133F /obok pętli autobusowej/ w Toruniu

 

Godziny otwarcia ośrodka:

Pn. – Pt.: 13:00-17:00

Sb.: 10:00-12:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

 

Napisz sms ”prawo jazdy” na numer 783 891 941 a odzwonimy !!!

Sławomir Sajnóg: 783 891 941

Biuro: 783 891 941

e-mail: slaweksajnog1@op.pl

1 Komentarz:

  1. iwodanielowicz

    Gorąco polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Sławomir Sajnóg. Mili i doświadczeni instruktorzy to największy atut tej szkoły. Ośrodek zapewnia bogate materiały szkoleniowe i dostęp do komputerów z klawiaturą egzaminacyjną, gdzie można się przygotować do egzaminu teoretycznego. Samochody na których odbywa się jazda w ruchu miejskim są takie same jak te, których obecnie używa WORD. Dodatkowo pracownicy oferują atrakcyjne rabaty cenowe. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 5 =