Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż w Toruniu oferuje Wam nie tylko profesjonalne kursy na prawo jazdy. Po za tradycyjnymi szkoleniami, oferuje Wam także miłą i bezstresową atmosferę podczas zajęć, fachowych instruktorów jazdy i nowoczesne sposoby nauki, dzięki którym szybko i skutecznie przyswoicie teorię jazdy. OSK Wiraż to znakomity wybór dla osób, które zaczynają swoja przygodę z samochodem, jak i dla tych, którzy chcą ulepszyć swoją technikę.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż w Toruniu organizuje kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C, D i E. Każdy z kursantów może skorzystać z ciekawych materiałów dydaktycznych i z e-learningowej platformy nauczania, dzięki czemu mogą oni uczyć się także w domu.

Każdy kurs na prawo jazdy składa się z części teoretycznej i z części praktycznej. Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestrzennej sali w pełni wyposażonej w najnowsze pomoce dydaktyczne. Dzięki multimedialnemu wyposażeniu, wykłady są prowadzone w sposób ciekawy, przystępny i skuteczny.

Z kolei zajęcia praktyczne odbywają się na specjalnie przygotowanym placu manewrowym, jak i w ruchu miejskim. Jazda w ruchu miejskim odbywa się na wysokiej jakości samochodach, takich z jakich obecnie korzysta Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

Pracujące w szkole jazdy instruktorzy, to osoby o ogromnej wiedzy i bogatym doświadczeniu, które potrafią współpracować z najbardziej niecierpliwymi kursantami. Zawsze dbają o to, by jak najdokładniej wytłumaczyć kursantom sposoby przeprowadzenia manewrów drogowych. To prawdziwi przyjaciele każdego, młodego kierowcy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż w Toruniu przygotowuje dla swoich Klientów ciekawe promocje i atrakcyjne rabaty. Jeśli przyprowadzisz swojego kolegę/swoją koleżankę, zawsze otrzymacie atrakcyjne zniżki cenowe. Ponadto szkoła może się pochwalić jednym z najwyższych odsetków zdawalności na egzaminie państwowym, co świadczy o skuteczności nauki.

Szkoła jazdy Wiraż nauczy Cię jeździć bezpiecznie!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i umiejętności!

Ośrodek Szkolenia Kierowców WIRAŻ
ul. Kraszewskiego 29
87-100 Toruń
woj. Kujawsko-pomorskie

tel.: +48 (56) 6223-056
mobile: +48 609-303-609

wiraz_torun@prawojazdy.com.pl
www,wiraz_torun.prawojazdy.com.pl

1 Komentarz:

  1. Po prostu super szkoła! Nic dodać nic ująć. Jako były kursant mogę ją szczególnie polecić osoba, które mają opory przed jazdą samochodem. Panowie instruktorzy są tak sympatyczni i profesjonalni, że szybko rozwieją Wasze wątpliwości co do jazdy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + cztery =