Szkoła jazdy Auto Moto VIP Sylwia Lichocka

Szkoła Jazdy Auto Moto Vip jest organizatorem profesjonalnych i merytorycznych szkoleń na prawo jazdy kategorii B. Zajęcia teoretyczne i praktyczne przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze co ma wpływ na wysoką zdawalność egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Toruniu. Szkoła Jazdy Auto Moto VIP proponuje naukę jazdy bezpieczniej i dynamicznej w jednym.

Zatrudnieni w ośrodku instruktorzy nauki jazdy to najlepsi nauczyciele, posiadający ogromna wiedzę z zakresu metod i techniki jazdy i szeroką znajomość przepisów ruchu drogowego. Pomogą Państwu przekształcić wiedzę teoretyczną, zdobytą w trakcie w umiejętności praktyczne, niezbędne podczas manewrów drogowych. To ludzie z ogromną dozą zaangażowania, cierpliwości i ciepła.

W trakcie szkolenia praktycznego na prawo jazdy wykorzystujemy takie same pojazdy, jakie są w Ośrodku Egzaminacyjnym w Toruniu. Termin jazd ustawiany jest indywidualnie – pracownicy dopasowują się do Państwa możliwości czasowych, a nie odwrotnie. Wykłady teoretyczne na kursie prawa jazdy są prowadzone z użyciem nowoczesnych metod multimedialnych.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w małych grupach a co za tym – nie ma możliwości niezrozumienia omawianego tematu.

Wykłady odbywają się w cyklu 8 tematów, m. in.

zasady ruchu drogowego, pierwszeństwo przejazdu,

znaki i skrzyżowania,

obsługa samochodu i technika jazdy,

pierwsza pomoc – wykład teoretyczny i praktyczny z doświadczonym ratownikiem medycznym. Każdy kursant na zajęciach przeprowadzi masaż serca i sztuczne oddychanie na specjalnych fantomach w tym fantom dziecka.

Ośrodek szkolenia Auto Moto VIP posiada profesjonalny plac manewrowy do nauki jazdy. Mają Państwo możliwość płatności za kurs prawa jazdy w nieoprocentowanych ratach. Szkoła zapewnia  bezpłatne materiały dydaktyczne i dostęp do komputerów stacjonarnych w placówce, by lepiej przygotować się do egzaminów wewnętrznych.

Dane kontaktowe:

Auto Moto Vip

Sylwia Lichocka

Św. Katarzyny 6/1

87-100 Toruń

 

tel. 508 796 040

661 473 622 (biuro)

e-mail: biuro@automotovip.pl

Biuro czynne:

poniedziałek – piątek 10:00-18:00

1 Komentarz:

  1. Ta szkoła to prawdziwy VIP. Profesjonalni Instruktorzy z cierpliwym podejściem do młodych kursantów. Czytelne i szczegółowe materiały dydaktyczne, dzięki którym łatwo opanowuje się najtrudniejsze zagadnienia związane z ruchem drogowym. Miła i niewymuszona atmosfera podczas zajęć. Jeżeli szukacie szkoły, która profesjonalnie przygotuje Was do egzaminu w WORDzie, zapiszcie się na zajęcia do Auto Moto VIP. Polecam serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 11 =