Szkoła Jazdy AUTO-WÓJCIK

Szkoła Jazdy AUTO-WÓJCIK to prosta droga do prawa jazdy. Indywidualne podejście do kursanta i długoletnie doświadczenie w nauczaniu to najważniejsze zalety toruńskiej szkoły jazdy. Zajęcia odbywają się w profesjonalnej sali wykładowej, a szkolenie praktyczne prowadzone jest na pojazdach szkoleniowych w wersji takiej jak na egzaminie państwowym. DO dyspozycji kursantów szkoła oddaje pełnowymiarowy plac manewrowy. Zatrudniając wykwalifikowaną kadrę, placówka dba o wysoki poziom kształcenia, który poparty jest wysokim progiem zdawalności na egzaminie państwowym.

Według założeń programowych, każdy kurs prawa jazdy dzieli się na część teoretyczna i praktyczną. Zajęcia teoretyczne prowadzone są nie tylko w formie wykładów, ale także w postaci ćwiczeń i testów. Szczegółowo opracowane materiały dydaktyczne, które otrzymuje każdy kursant, doskonale opisują przepisy ruchu drogowego, manewry drogowe, jak i sposób działania pojazdów mechanicznych. Dodatkowo opisują także zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie praktyczne rozpoczyna się po zakończeniu zajęć teoretycznych i po pozytywnym zaliczeniu egzaminu wewnętrznego. Prowadzone jest na pojazdach szkoleniowych w wersji takiej jak na egzaminie państwowym. Kursanci kierują samochodem w ruchu miejskim, ucząc się przy tym zachowania na drodze i kultury jazdy, która jest bardzo ważnym elementem kształcenia. Po za tym biorą udział w ćwiczeniach organizowanych na placu manewrowym.

Nasi instruktorzy to doskonali nauczyciele. Do każdego kursanta podchodzą indywidualnie i optymalnie dobierają ćwiczenia, które pozwolą mu nie tylko zdać egzamin w ośrodku ruchu drogowego, ale przygotują go do radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami na drodze. Dbają o bezpieczeństwo podopiecznych i wskazują najważniejsze elementy prowadzenia pojazdów pod względem ergonomii i ekonomii jazdy.

Szkoła Jazdy AUTO-WÓJCIK organizuje kursy na prawo jazdy kat.B na który składa się 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. Instruktorzy w pełni dostosowują się do potrzeb kursantów. Jazdy organizowane są od poniedziałku do piątku od godziny 7 do nawet 23, także w weekendy. Jeśli oczekujesz od szkoły jazdy zaangażowania i skuteczności, przyjdź do nas. Zapraszamy

 Szkoła Jazdy AUTO-WÓJCIK

 ul. Żelazna 20, 87-100 Toruń

ul. Okrężna 2, 87-148 Turzno

e-mail: autowojcik@onet.pl

tel. 509 018 781

tel. 509 140 439

http://autowojcik.wix.com/autowojcik24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × trzy =