Szkoła Jazdy AUTOM we Włocławku

Szkoła jazdy AUTOM jest pierwszą szkołą we Włocławku i powiecie, która jako pierwsza rozpoczęła szkolenia kwalifikacji zawodowych kierowców. Szkoła AUTOM to jedyny ośrodek prowadzący kwalifikacje, który dysponuje własnymi systemami szkoleniowymi, wykwalifikowaną kadrą oraz pełną infrastrukturą. ODTJ AUTOM  działa w pięciu województwach naszego kraju. We Włocławku zorganizowaliśmy w pełni profesjonalną szkołę, która dysponuje własnymi pojazdami, torem do jazdy w warunkach specjalnych, platformą szkoleniową, podręcznikami i wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, co zostało potwierdzone otrzymaniem akredytacji kujawsko-pomorskiego kuratorium oświaty.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować pełnowartościowe szkolenie w przystępnej cenie. Poniżej przedstawiamy przebieg i procedury naszego szkolenia. Autom to najlepsze ceny i wysoka jakość szkoleń, dzięki czemu opinie o naszej szkole są pozytywne a kursanci polecają naszą szkołę.

2 Comments:

  1. Witam, dzisiaj zdałam za pierwszym razem egzamin praktyczny kat.B! Zawdzięczam to perfekcyjnemu wyszkoleniu na kursie w szkole Autom z Włocławka. Instruktorzy doskonale znają się na rzeczy, atmosfera na jazdach nie jest nerwowa. Według mnie najlepszy z najlepsza szkoła we Włocławku.

  2. Chciałam bardzo podziękować instruktorom ze szkoły AUTOM za cierpliwość i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu!! Wszystkim którym sieę wydaje ze nie są stworzeni do bycia kierowca polecam szkołę AUTOM z Włocławka. Szybko pozbyłam się lęku za kierownicą! Podczas jazd nauczyłam się panować nad samochodem i czuję się teraz pewnie za kierownicą. Opinia o kursie i szkole jak najbardziej pozytywna. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery + trzy =