Szkoła jazdy Domino Włocławek

Prowadzimy kursy prawa jazdy kat.”B” w cenie 1.200 zł ,  szkolenia uzupełniające. Zapisy w dniu spotkania organizacyjnego lub telefonicznie. Przed rozpoczęciem szkolenia potrzebny jest profil kandydata na kierowcę, który jest do pobrania we właściwym starostwie. Więcej informacji oraz zapisy można dokonywać telefonicznie lub osobiście po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.

Posiadamy plac manewrowy, który znajduje się przy ul. Rysiej we Włocławku.
Sala wyposażona jest w modele pojazdów, plansze ścienne, tablice z markerami.
Przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora
Dysponujemy następującymi materiałami dydaktycznymi:

kursant otrzymuje bezpłatnie niezbędne materiały dydaktyczne. Podczas wykładów korzystamy z programu komputerowego „Vademecum Wykładowcy”. Posiadamy program do prowadzenia wykładów

3 Comments:

  1. Dzisiaj zdałam egzamin, jestem bardzo szczęśliwa. Chciałam podziękować mojemu instruktorowi, był bardzo wymagający. Dużym plusem kursów w Domino były elastyczne godziny zajęć praktycznych, które nie kolidowały z moją szkołą.

  2. Tomek Zbylewicz

    Dziś zdałem egzamin na kategorię B. Dziękuje za dobre przygotowanie do egzaminu. Domino to jedna znajlepszych szkół we Włocławku i przyłączam się do pozytywnych opinii o szkole. Kurs w szkole Domino był konkretny i wymagający, i tak powinno być!!!!!!!!!!

  3. Polecam OSK Domino z Włocławka, szkoła zasłużenie ma najlepsze opinie. Jeśli szukacie cierpliwego instruktora potrafiącego zwrócić uwagę na ważne elementy jazdy to dobrze trafiliście. Jazdy bezstresowe z indywidualnym podejściem do kursanta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − dziesięć =