Szkoła Jazdy LUZ

Szkoła Jazdy LUZ  jest specjalistycznym ośrodkiem szkolenia przyszłych kierowców na kategorię prawa jazdy „B”. Od wielu lat pomaga młodym i starszym kursantom przejść przez wszystkie etapy szkolenia. Doświadczeni instruktorzy w bardzo dostępny sposób przekazują merytoryczną wiedzę na temat prowadzenia pojazdów, bezpiecznych i oszczędnych metod jazdy i przepisów ruchu drogowego. Podczas szkolenia wykorzystują nowoczesne środki przekazu, dzięki czemu przyswajanie niezbędnej wiedzy jest szybsze i przyjemniejsze.

W każdym szkoleniu bierze udział mała grupa osób, co znacznie przyspiesza przebieg całego kursu. Ośrodek posiada bogate zaplecze samochodów, dostosowanych do warunków jazdy z niedoświadczonym kursantem. Samochody są bezpieczne i niezwykle przyjazne w prowadzeniu. Instruktorzy zdradzą Wam tajniki pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy i nauczą Was jak praktycznie wykorzystywać umiejętności kierowania pojazdem w normalnych, a także trudnych warunkach panujących na jezdni.

Ośrodek Szkolenie „LUZ” w Toruniu to przyjazne Klientom centrum nauki jazdy. Tutaj zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, by stać się wzorowym kierowcą. Szkolenia charakteryzują się miłą…, przyjazną i bezstresową atmosferą…, co ma duży wpływ na końcowe wyniki kursu. Szkoła zaopatruje kursantów w sprawdzone materiały szkoleniowe. Każdy uczestnik kursu może samodzielnie korzystać ze stanowiska komputerowego w godzinach pracy ośrodka. Pracownicy placówki starają się dostosować tok nauki do indywidualnych predyspozycji i potrzeb swoich Klientów.

Szkoła zapewni wam:

– Indywidualne podejście do każdego kursanta

– Bezpłatne pomoce naukowe

– Najtańsze w Toruniu badania lekarskie na miejscu

– Bezpłatny dostęp do komputera wraz z klawiaturą egzaminacyjną

Dane adresowe i kontaktowe:

Szkoła Jazdy „LUZ”

  1. Łyskowskiego 29/35 (Rubinkowo I kwadrat nad Rossmannem,

wejście przy punkcie dorabiania kluczy)

87-100 Toruń

tel. 506475620

Biuro czynne:

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 17:00.

1 Komentarz:

  1. Zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy. Cierpliwi instruktorzy i miła atmosfera podczas zajęć. Instruktorzy merytorycznie tłumaczą zasady ruchu drogowego i doskonale przygotowują do egzaminu w WORD. Dbają o kompletowanie niewielkich grup kursantów, przez co kurs trwa bardzo krótko. Samochody są sprawne i łatwe w obsłudze – idealne dla początkujących kierowców. Czas spędzony w tej szkole był bardzo cennym doświadczeniem. Idąc na egzamin wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 8 =