Szkoła Jazdy Moto – AS

Witamy w szkole jazdy Moto – AS, w której każdy czuje się wyjątkowo. Nasza placówka powstała 1989 roku i jest jednym z pierwszych ośrodków szkoleniowych w Polsce. Gromadzimy najlepszych specjalistów w dziedzinie nauki jazdy i przepisów ruchu drogowego. Posiadamy własną salę dydaktyczną i plac manewrowy. Zawsze staramy się dostosować do naszych Klientów – w końcu „Klient nasz Pan”:)

Co możemy Wam zaoferować?

Szkoła Jazdy Moto –AS organizuje szkolenia na prawo jazdy kategorii B. Każdy kurs składa się z 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktycznych. Celem kursu na prawo jazdy jest zapoznanie kursantów z zasadami ruchu drogowego i wdrożenie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas kierowania pojazdem mechanicznych. Naszym priorytetem jest nauka manewrów drogowych, które pozwolą uniknąć zagrożeń na drodze. Ponadto możemy Wam zaoferować doświadczonych instruktorów i profesjonalne samochody szkoleniowe, takie same jak w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Co jeszcze? Oczywiście miłą atmosferę i zniżki grupowe. Jeśli przekonasz swoich znajomych do rozpoczęcia kursu, my zagwarantujemy Wam atrakcyjne rabaty cenowe.

Nasz zespół.

Nasza kadra to zawodowi kierowcy z wieloletnim stażem, a także wspaniali nauczyciele. Są cierpliwi, choć wymagający. Potrafią zmotywować do działania i poprawić nawet najmniejszy błąd, który może być w przyszłości przyczyną wypadku. Są mili i uśmiechnięci i potrafią z każdego uczynić wzorowego kierowcę. Do każdego kursanta podchodzą indywidualnie. Merytorycznie przekazują swoją ogromną wiedzę i doradzają jaki styl jazdy jest dla Ciebie najlepszy. To prawdziwi profesjonaliści, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Nasza szkoła jazdy.

Nasz ośrodek szkolenia kierowców mieści się w bardzo komfortowej lokalizacji. W budynku znajduje się profesjonalna sala wykładowa, wyposażona w urządzenia multimedialne najnowszej generacji, które uproszczą proces przyswajania wiedzy. Ponadto w sali mieści się stanowisko komputerowe, z klawiaturą egzaminacyjną i dostępem do aktualnych przepisów ruchu drogowego i testów teoretycznych na prawo jazdy. Po za tym w naszym ośrodku stworzyliśmy dla naszych kursantów dokładny plac manewrowy, na którym przećwiczysz umiejętności zawracania, parkowania i jazdy przodem i tyłem.

Materiały szkoleniowe.

Każdy uczestnik szkolenia na prawo jazdy otrzyma od nas zestaw niezbędnych materiałów szkoleniowych. Dbamy o to by materiały były czytelne, zrozumiałe i co najważniejsze aktualne. Dostaniesz od nas testy na prawo jazdy kategorii „B”, podręcznik czynności kontrolno-obsługowych Suzuki Swift, podręcznik o znakach drogowych, oraz podręcznik o pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Czekamy właśnie na Ciebie.

Chętnych zapraszamy do naszej siedziby:

Szkoła Jazdy Moto – AS

  1. Katarzynki 22

87-100, Toruń

Możecie się z nami skontaktować pod numerami telefonów: 601568137 i (56)6481996 i obejrzeć nasz profil na Facebook’u:  https://www.facebook.com/MotoAsIprawkopl. Serdecznie Zapraszamy!

1 Komentarz:

  1. Bardzo dobra szkoła. Szczerze polecam, w szczególności ze względu na poziom szkoleń. Doświadczona kadra i miła atmosfera podczas zajęć. Moto – AS to super placówka, w której każdy może nauczyć się jak zostać dobrym kierowcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − pięć =