Szkoła jazdy Rajder Toruń

Jeżeli zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy kategorii A lub B w rozsądnej cenie z możliwością zaoszczędzenia kilku złotych poprzez wcześniejsze zamówienie terminu kursu to nasza szkoła jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasi instruktorzy posiadają duże doświadczenie które przekłada się na wyniki naszych kursantów. W zakres szkolenia wchodzi 30 godzin teorii które u nas można zaliczyć w jeden weekend. Szkoła Jazdy Rajder to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców, założony dzięki inicjatywie doświadczonych instruktorów Toruńskiej Akademii Jazdy. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna infrastruktura to podstawa kształcenia na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy regionalną szkołą nauki jazdy a ośrodkiem szkoleniowym o ogólnopolskim zasięgu. Dzięki nam, prawo jazdy otrzymało ponad 3000 osób, a wiele innych uprawnienia instruktorskie. Sprawdź opinie o naszej szkole!

17 Comments:

 1. Wybierając szkołę kierowałam się przede wszystkim rankingiem zdawalności i opiniami. Wybrałam szkołę Rajder i udało się, szybko zakończony kurs, egzamin zdany za pierwszym razem.
  Dziękuję i polecam wszystkim szkołę Rajder.

 2. Polecam szkołę jazdy Rajder i mojego instruktora pana Adriana Biernackiego. Chciałabym mu bardzo podziękować za rzetelne przygotowanie mnie do egzaminu. Jego cenne wskazówki wiele mi dały i jeśli coś było niejasne wszystko spokojnie tłumaczył. Polecam tego instruktora wszystkim którzy chcą dobrze i bezpiecznie jeździć. Dziękuję i pozdrawiam

 3. Zdałam za pierwszym razem :), pozdrowienia dla Marcina Tomczyka, najlepszego instruktora 🙂

 4. Mirela Śliwińska

  Egzamin zdany za pierwszym razem i to bez błędów !!!!!!!!! Nigdy nawet nie myślałam, że mi się uda. Trafiłam w ręce najbardziej cierpliwej instruktorki na świecie 🙂 , Pani Kinga Busz bardzo dobrze mnie przygotowała. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Mirela.

 5. Karol Rostowiak

  Prawko zdane dziś z pierwszym razem, Miałem jazdy z Panią Kingą Busz. Mogę tą Panią wszystkim polecić, bardzo miła i cierpliwa osoba. Byłem dość toporny w swoich początkach, a Pani Kinga cierpliwie i skuteczne wszystko tłumaczyła za co jestem jej bardzo wdzięczny. Szkoła warta polecenia. Polecam.

 6. Yeeah! mam prawko, kat B zdane 14.03.2014, instruktor Dariusz Zajączkowski.

  Pozdrawiam i Polecam 🙂

 7. Jeździłam z Jolą Wachowską i gorąco polecam bo, Pani Jola naprawdę dobrze uczy jeździć, i dobrze przygotowała mnie do egzaminu. Do tego jest mega sympatyczna 🙂 Zdałam za 2 razem.

  • Dziś zdałem prawo jazdy kategorii A, tym samym dołączam się do pozytywmych opinii o szkole, pozdrowienia dla Marcina Tomczyka.

 8. W końcu zdane :P, Instruktor Adam Knietowski prowadził zajęcia praktyczne w rzetelnie i dokładnie, wspaniale przygotował mnie do egzaminu (zdany za pierwszym razem). Moim skromnym zdaniem szkoła bardzo dobra, a instruktor najlepszy w Toruniu :D, zasłużył na pozytywną opinię!!! Serdecznie wszystkim polecam

 9. Chciałbym podziękować p. Karolowi Juchniewiczowi za perfekcyjne przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy kategorii B (zdany 14.02.2014) . Nie spodziewałem się że trafię na instruktora który potrafi prosto i zrozumiale przekazać mi wiedzę o manewrach i jeździe po Toruniu. Na jazdach omówił wszystkie trudne skrzyżowania, przez które jechałem na egzaminie, także byłem dobrze przygotowany. Opinie o szkole Rajder się potwierdziły, to jedna z najlepszych szkół w Toruniu.

 10. Robiłem kurs na kategorię B+E, instruktorem był Darek Zajączkowski naprawdę świetny fachowiec i dzięki jego szkoleniu udało się szybko zdać. Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim.

 11. Zadałem!!! Dzięki Sławkowi Kierasińskiemu za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego na prawo jazdy.
  Ogólnie szkoła warta polecenia, Swifty w dobrym stanie, podejście do kursantów spoko, widać że zależy im na jakości szkolenia i przygotowaniu do egzaminu, a nie odwaleniu kolejnego kursu. Duży pozytyw dla szkoły Rajder 🙂

 12. Jeździłem z Panem Sławkiem Kierasińskim. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Pan Sławek to spokojny, zrównoważony instruktor, który rzetelnie pomagał mi szlifować technikę jazdy i udzielił skutecznych porad jak zdać egzamin. Szkoła i instruktorzy godni polecenia.

 13. Odbyłem kurs ze Sławkiem Kierasińskim, Spokojny i cierpliwy, dobrze tłumaczy. Egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdane za pierwszym razem. Polecam!

 14. Pan Adrian Bernacki przygotował mnie do egzaminu na kat C, zdałem za pierwszym razem, warto było zainwestować w dobrą szkołę. Dziękuję i polecam wszystkim.

 15. Wykupiłem kurs na kategorię C+E w Rajderze, opinia o szkole jak najbardziej pozytywna. Egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Pozdrowienia dla Roberta Kuczyńskiego

 16. Dziś zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii B za pierwszym razem i wciąż nie mogę w to uwierzyć. Dziękuję i pozdrawiam Kingę Busz ze szkoły Rajder, zasłużyła na najlepszą opinię! Dziękuję za wszystkie uwagi, cierpliwość i wyrozumiałość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − 3 =