Wyższa Szkoła Jazdy Toruń

Wyższa Szkoła Jazdy to ośrodek szkolenia kierowców, w którym szkolimy kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kategorii B. W naszej szkole stawiamy na indywidualne podejście do każdego ze szkolących się u nas  kursantów. Zajęcia obejmujące część teoretyczną prowadzone są w małych grupach. Wykłady obejmują wszystkie przewidziane w programie szkolenia kandydatów na kierowców zagadnienia.  Część praktyczna szkolenia odbywa się w samochodach takich jak na egzaminie państwowym czyli SUZUKI SWIFT.  Wszystkie nasze samochody posiadają klimatyzację. Instruktorzy pracujący w ośrodku to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również osoby cierpliwe szczycące się pozytywnymi opiniami wśród kursantów, a co bardzo dostosowują godziny szkoleń do potrzeb kursantów godzinami pracy.  Kurs zapewnia wysoko cenione przez klientów:
 • przyjazną atmosferę nauki
 • profesjonalizm
 • atrakcyjne ceny
 • profesjonalną kadrę instruktorów
 • bogate wyposażenie w pomoce dydaktyczne
 • nowoczesne klimatyzowane pojazdy

3 Comments:

 1. Bartek Zduński

  Jestem po zdanym egzaminie na prawo jazdy kat B.
  Bardzo dobra szkoła, samochody takie same jak na egzaminie. Wszystko w jak najlepszym porządku, Polecam!

 2. Karina Skarczyńska

  Bardzo dziękuje instruktorom z WSJ za przygotowanie mnie do egzaminu w WORD. Polecam Wam wszystkim wyższą szkołę jazdy. Szybko zrobiłam kurs i zdałam egzamin na prawko kat B.
  Polecam

 3. Polecam Wyższą szkołę jazdy, egzamin zdany za pierwszym razem, bez żadnego problemu. Miła atmosfera w czasie jazd, każde skrzyżowanie w Toruniu świetnie wytłumaczone. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 3 =